Ситуація з пандемією китайського коронавірусу в Україні стала стрімко погіршуватися

Останнім часом кількість щодня фіксуються нових хворих коронавірусом катастрофічно зросла, в результаті чого уряд змушений посилювати карантинні заходи в окремих регіонах країни. На сьогоднішній день в" червоній " зоні, тобто зоні з найсерйознішими карантинними обмеженнями виявилося п'ять областей, і їх кількість незабаром може збільшитися. Про це телеканалу "Україна 24" розповів головний санітарний лікар країни Ігор Кузін.

Повідомляється, що на сьогоднішній день, станом на 18 жовтня, в "червоній" зоні епідемічної небезпеки знаходиться п'ять областей, а саме: Дніпропетровська, Херсонська, Донецька, Запорізька та Одеська області.

Заступник глави МОЗ, однак, зазначив, що зараз у відомстві не виключають можливість введення "червоного" рівня небезпеки і в інших областях країни. У зв'язку з цим, на сьогоднішній день багато що залежить в першу чергу саме від громадян, у яких є вибір: або зробити щеплення від коронавірусу, або змиритися з обмеженнями, зумовленими введенням карантину.

Нагадаємо, не так давно міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко заявив, що скасування масочного режиму, якого очікують багато українців, по суті являє собою ослаблення карантину, яке цілком залежить від рівня вакцинації населення від коронавірусу.

За словами глави відомства, відмовитися від масочного режиму можна буде тільки після того, як в країні буде вакциновано певний відсоток населення, приблизно від 70 до 80 відсотків. Досягнувши таких високих результатів вакцинації уряд зможе говорити про ослаблення карантину.

До цього інформаційний портал "Hyser" повідомляв, що у Мелітополі з'явилося ціле кладовище для підступних хворих.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у частині українських областей діти не пішли до школи.

Також "Hyser" писав, що у МОЗ висловилися щодо щеплень неповнолітніх від коронавірусу.