У соціальній мережі оприлюднили дуже цікаву інформацію, яка стосується турецького безпілотного літака. Стало відомо, що українські війська вирішили вперше застосувати турецький безпілотний літак "Bayraktar" і показати, як він поводиться в бою.

Відповідну публікацію волонтер Роман Доник оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

Якщо звернути увагу на пост українського волонтера, то можна побачити, як турецький безпілотник виявив Російські артилерійські батареї і успішно знищив їх.

"Перше застосування "Bayraktar" на Донбасі проти артилерії російських найманців. Ну що, ударні дрони "Bayraktar" були вперше задіяні у знищенні ворожої артилерії. Кілька днів ворожі пропагандисти прокачували істерію, що ЗСУ порушили Мінські домовленості і зайшли на ворожу територію. І сьогодні з максимально можливої дальності (15+ км) обстріляли село Гранітне Донецької області. Звичайними засобами виявити батарею не змогли", - підписав Відеоролик українець.

Українці, які побачили цю інформацію в соціальній мережі, не пройшли повз таку публікацію. Вони не змусили себе довго чекати і почали коментувати пост Романа Доника.

"1.могли помітити безпелотнік, їм нічого НН заважало підняти голову і покрутити її в різні боки. 2. Почули запуск боєприпасу, такий шанс є але маленький. 3. Нажаль спрацювала у кого-то чуйка", "Ракета дозвуковая? Почули на підльоті", "це швидше плануюча бомба, тільки кумулятивної дії", "дивно, що після вибуху розбігається всі троє з обслуги гармати. Якщо люди живі, то що тоді з залізякою (гарматою) могло статися ?", "там же не фугас, як я розумію", "кумулятивний боєприпас", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі

Нагадаємо, що в мережі повідомили, що у Броварах пролунав дуже потужний вибух.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", у мережі повідомили, що на Донбасі вибухнув український боєць.

Також портал "Hyser" писав, що у Володимира Зеленського пригрозили запустити ракети на Москву.