Ще одна держава готується посилювати свою армію через геополітичні виклики.

Про це заявив віце-прем'єр Польщі Ярослав Качинський, пише "Главком" з посиланням на Associated Press.

Для здійснення задуманого політик запропонував прийняти відповідний законопроект, згідно з яким зросте оборонний бюджет Польщі. Також документ передбачає зростання чисельності армії в два рази - мінімум до 250 тисяч військових і 50 тисяч резервістів.

Як приклад Качинський навів "імперські амбіції Росії" і "гібридну війну", яку Білорусь веде проти Польщі та інших країн ЄС з використанням біженців.

"Якщо ми хочемо уникнути гіршого, а саме війни, ми повинні діяти відповідно до старого правила: "Хочеш миру, готуйся до війни", – заявив Качинський, маючи на увазі збільшення можливостей Польщі "ефективно захищатися протягом тривалого часу".

віце-прем'єр Польщі Ярослав Качинський, фото: m.delfi.lt

Заступник прем'єр-міністра, який, безперечно, є найвпливовішим політиком у Польщі, вважає, що держава повинна мати серйозну стримуючу силу.

А не так давно Качинський заявив, що Російська Федерація веде багатоступеневу гібридну війну проти його держави. Він упевнений, що Росія діє в двох напрямках - це польсько-білоруський кордон і сама Варшава.

Зазначимо, що війська Польщі складаються з сухопутних військ, Військово-Морських, Військово-Повітряних сил, спеціальних військ і військ територіалної оборони.

Раніше Hyser писав про те, що мольфари напророкували біду і назвали дати.

Також Hyser повідомляв, що "путінська" влада придумала, як прикрити Крим.

Нагадаємо, що Порошенко в чорній формі показав, як тренується з українськими воїнами.