Наталка Діденко розповіла про погода найближчими днями.

Синоптик Наталка Діденко розповіла про те, що найближчими днями буде дуже тепла погода. Кінець другого місяця осені порадує українців черговим "бабиним літом". Найближчими днями температура повітря вдень триматиметься на рівні + 10 +15 градусів, а на північному сході становитиме+8 + 11 градусів. При цьому опадів в ці дні не передбачається.

Про це передавати синоптик Наталка Діденко в Телеграм.

Опади ймовірні на території Чернігівщини, Сумщини, Полтавщини та східних областей, на решті частини країни буде суха погода. Але вони не будуть носити інтенсивний характер.

Що стосується погоди в Києві, то там в цей день буде досить сухо, без видимих опадів. Температура вдень становитиме + 12 градусів тепла.

За словами Діденка, у вихідні українців чекає комфортна погода з ясним небом, сонцем і температурою повітря +10+15 градусів. Найвищі показники температури повітря вдень очікуються в західних областях України. Там в ці дні повітря може прогрітися до +18 градусів тепла.

Наталка Діденко також розповіла про те, що при такій погоді буде добре погуляти на свіжому повітрі. Погода буде явно до цього розташовувати. Але важливо дотримуватися епідеміологічних норм.

Варто сказати, що цілком ймовірно це останні теплі деньки в цьому році. Тому що вже незабаром Україну накриють перші заморозки. Як раніше повідомляли синоптики, що цього року листопад не буде відходити від середньої кліматичної норми. А значить температура повітря вдень триматиметься на рівні +7 градусів тепла до -5 градусів морозу. Нижче поки температура опускатися не буде.

Раніше Hyser писав про те, що синоптики розповіли про перший сніг у Києві.

Також писали, що синоптики розповіли про погоду найближчими днями.

Нагадавши, якою буде погода в листопаді.