У Мережу повідомили дуже важливу і потрібну інформацію, яка стосується пенсійних виплат. Стало відомо, що всім працюючим українцям буде зроблено перерахунок пенсійних виплат.

Відповідну інформацію оприлюднили на порталі «Апостроф»

Є інформація про те, що перерахунок пенсій для українців, які продовжують працювати після виходу на пенсію, здійснюється 1 квітня в кожному році.

Перерахунок проводитиметься без додаткового звернення до Пенсійного фонду. Люди, які після попереднього розрахунку продовжують працювати і додатково напрацювали не менше, ніж 1 рік трудового стажу, то перерахунок пенсії буде здійснено мінімум після 2-х років з моменту нарахування цього трудового стажу.

Також потрібно підкреслити, що перерахунок визначає страховий стаж українця, який він отримав на 1 березня року. Цей стаж буде враховуватися саме в той рік, в якому проводитися перерахунок пенсій.

Закон, який зараз діє не має ніякого значення на перелік підстав відмови в перерахунку пенсії. Але є перелік дій, який може не послужити перерахунку пенсій працюючим українцям. Якщо надати невідповідні документи, які дають право на перегляд соціальної виплати у вигляді пенсії, подання недостовірних відомостей або відсутність права на перерахунок пенсійних виплат, то перерахунку соціальної виплати не буде.

Крім цього, відомо, що в березні 2022 року буде проведена індексація пенсій за новими правилами. У наступному році буде зроблена індексація абсолютно для всіх пенсіонерів за однаковими правилами, в тому числі для військових і науковців.

Нагадаємо, що у мережі повідомили, що українським пенсіонерам повідомили про підвищення пенсійних виплат.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", українцям повідомили про перегляд пенсійних виплат.

Також портал "Hyser" писав, що жителям України повідомили про нові штрафи.